خرید کارت شارژ
1) انتخاب اپراتور و نوع کارت شارژ ابتدا نوع اپراتور مورد نظر را انتخاب کرده. 2) سپس اطلاعات تماس خود را جهت ارسال کد شارژ به دقت وارد نمایید . 3) بعد از آن نوع کارت شارژ آن را مشخص نموده و سپس تعداد را انتخاب نمایید. 4) پس از مشاهده صورت حساب خود برروی لوگوی بانک مورد نظر کلیک کرده و سپس درگاه مورد نظر خود را که می خواهید عملیات پرداخت در آن انجام گیرد مشخص نمایید و دکمه پرداخت را کلیک نمایید.


شارژ مستقیم
1) انتخاب اپراتور و نوع کارت شارژ ابتدا نوع اپراتور مورد نظر را انتخاب نمایید. 2) شماره تلفن همراه خود را به دقت جهت انجام فرآیند تاپ آپ (شارژ مستقیم) در بخش مربوطه وارد نمایید. 3) در صورت انتخاب ایرانسل نوع شارژ خود را انتخاب نموده و سپس مبلغ مورد نظر خود را در باکس زیر آن وارد نمایید. 4) در صورت انتخاب همراه اول مقدار تاپ آپ مورد نظر خود را انتخاب نمایید. 5) شما میتوانیید جهت دریافت شماره پیگیری ایمیل خود را نیز وارد نمایید. 6) پس از مشاهده صورت حساب خود برروی لوگوی بانک مورد نظر کلیک کرده و سپس درگاه مورد نظر خود را که می خواهید عملیات پرداخت در آن انجام گیرد مشخص نمایید و دکمه پرداخت را کلیک نمایید.


پرداخت قبض
1) ورود شناسه. 2) اطلاعات تماس خود را جهت پیگیری به دقت وارد نمایید. 3) شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض مورد نظر خود را وارد نموده و دکمه تأیید را کلیک نمایید. 4) پس از مشاهده صورت حساب خود دکمه پرداخت را کلیک نمایید.

بزودی